PARADOX
SAMSUNG
EasyN
 
latviešu | русский

Login
Parole
Aizmirsāt paroli?
Reģistrēties

Follow veikals_TEKTOR on Twitter

Mūsu partnieri
PARADOX RUSSIA PARADOX SECURITY SYSTEMS
www.alianse.lv
Salidzini.lv
Meklē preces Latvijas interneta veikalos
Digitālās foto kamerasDigitālās foto kameras

Top.LV
 
 

Par mums


 

   Apsardzes sistēmu veikals Tektor uzsāka savu veiksmīgu darbu 2008. gadā.

   
Šodien Tektor - stabils uzņēmums ar bagātu pieredzi un plašu darba spektru, kam ir daudz lielu partneru un kas ir spējīgs piedāvāt kvalitatīvus pakalpojumus visā, kas saistīts ar drošību.

   
Mēs esam Kanādas uzņēmuma Paradox Security Systems oficiālais pārstāvis, kas pierādījusi sevi kā augstākās kvalitātes un drošības apsardzes sistēmu ražotājs. 2013. gadā mēs kļuvām par uzņēmuma EasyN, bezvadu kameru uzticama ražotāja, oficiālo pārstāvi. Turklāt, mēs arī importējam no dažādām valstīm visādu apsardzes tehniku, sākot no videonovērošanas un beidzot ar ugunsdrošības, sadzīves un tehniskās drošības līdzekļiem.
 

     Mēs vienmēr esam atvērti sadarbībai gan ar lieliem uzņēmumiem, gan arī ar privātpersonām. Mūsu darbinieku vidū ir augsti kvalificēti tehniskie un komerciālie darbinieki, un tāpēc mēs varam piedāvāt gan vairumtirdzniecības pakalpojumus no noliktavas vai pēc pasūtījuma, gan arī mazumtirdzniecības pakalpojumus. Mēs arī piedāvājam apsardzes sistēmu uzstādīšanas un montāžas pakalpojumus, pie tam noturot cenas un kvalitātes optimālu apvienojumu.
     Jums un Jūsu uzņēmumam, mēs esam gatavi piedāvāt gan laikā gaitā pārbaudītus klasiskus risinājumus, gan arī nestandarta, radošus risinājumus, ņemot vērā situācijas individualitāti un raksturu.

     Mēs - Jūsu komforts un drošība!


Rekvizīti
SIA "DIGISHOP.LV"
Kods: LV40003627286
Juridiskā adrese: Zolitudes iela 74
Kredītiestādes nosaukums: Citadele AS
Konts: LV97PARX0019151240001